"Размишљали су да ли да ме пусте": Победница Звезда Гранда Тамара Даниловић одмах после финала открила непознате детаље
Признаје да, поред неизмерне среће, осећа и дозу туге јер се све завршило.
Млада и талентована Тамара Даниловић (17) проглашена је за победницу деветнаесте сезоне популарног такмичења „Звезде Гранда”, по избору стручног жирија. Одмах након проглашења и уручења награде, Тамара је сумирала своје прве утиске.
Иако је остварила невероватан успех, најмлађа такмичарка ове сезоне "Звезда Гранда" признаје да поред неизмерне среће осећа и дозу туге, јер је једном великом животном поглављу дошао крај.
- Генерално јесте било тешко и емотивно ми што знам да је ово последњи пут да снимамо заједно, јер је снимање готово - искрена је била победница.
На питање да ли победу некоме посебно посвећује, кратко је одговорила:
- Ником специјално нисам посветила, али хвала свим људима који ме подржавају.
Током дугог и исцрпљујућег такмичења, Тамара Даниловић се суочавала са разним изазовима, а један тренутак јој је остао урезан као убедљиво најтежи.
- У седмом кругу сам била јако нервозна и имала сам алегију. Послата сам у бараж и последња сам прошла, баш је било густо. Размишљали су да ли да ме пусте зато што сам млада, али на крају сам прошла - открила је Тамара.
Ипак, она сматра да њене године нису биле пресудне при оцењивању од стране жирија.
- Мислим да су и жири и сви остали гледали на мене исто као и на све друге, без обзира што сам млађа. Не верујем да је то утицало на било шта - рекла је она.
Велика захвалност Цеци
Иза сваког успешног кандидата стоји предан ментор, а Тамара истиче да је за њен тријумф и напредак од почетка такмичења најзаслужнија Светлана Цеца Ражнатовић.
- Она је увек била пријатељски настројена према нама и кад год нам је нешто требало, били смо у контакту. Пуно ствари које сам променила од првог круга до сада, она је за то заслужна - нагласила је млада певачица.