Anita će poludeti kad za ovo sazna: Evo šta su radili Maja i Luka, a skrivali su od svih
Potpuno nova saznanja koja bacaju novo svetlo na dešavanja u Beloj kući.
U novom izdanju emisije "Pitao bih za druga" na RED televiziji voditelji Stefan Milošević Panda i Jovan Ilić ugostili su Ninu Kalinu, drugaricu Tanje Boginje i bivšeg učesnika "Elite" Milana Stojičkovića.
Milan je otkrio da su Maja Marinković i Luka Vujović tajno komunicirali preko njega.
- Luka je potajno komunicirao sa Majom preko mene. Aneli je rekla da je videla to kad je ušla, da se gledaju, komuniciraju. Ja sam mu bio najbliži i ona je preko mene ispitivala šta on govori, a Luka je preko meni govorio da joj dam šta treba - govorio je Milan.
- Da Anita nije upala u priču, da li bi završio sa Majom? - pitao je Joca.
- Mislim da ne bi jer je Maja neko ko vaga i to ne voli, a Asmin je drugačiji.
- Kako ti deluje Anita? - pitao je Joca.
- Ja sam jednom rekla da je ona neverovatno lepa, ali i neverovatno glupa. Ne znam kako je posle pobede mogla opet da uđe u rijaliti. Ona je pričala da će ovo biti njena sezona i dupla kruna, a onda je završila sa Filipom. Emotivan rastanak sa detetom, a onda ga više nikad nije spomenula - govorila je Kalina.
- Svi su se oni zaigrali. Luka je imao ozbiljnu podršku sa Aneli i sad je mislio da će sa Anitom da to nadmaši. Kad su bile žurke i pokloni Aneli je rasturila sve - dodao je Milan.