Асмин Дурџић сазнао за своје родитеље и шта се догађа у породичној кући: Решио да јавно пресече
Прокоменатрисао како се његови родитељи осећају после свих псовки.
Асмин Дурџић се осврнуо на своје родитеље и на то да ли подржавају његово понашање у ријалитију. Он добро познаје своје родитеље, који су часни људи, те истиче да они не могу да подрже његово бахаћење и вређање. Асмин је и сам тога свестан, па је признао да, када уђе у „црвено“, у својим увредама и псовкама прелази границе морбидности.
- Асмине, синоћ је дошло до жестоких речи између Станије и тебе? Шта имаш да кажеш о томе? - упитао је Дача.
- Ја сам већ све рекао. Нисам је вређао први, само сам се бранио. Породица моја је послала честитку, поводом Ивановог рођендана, поздравили су Мају, пар учесника. Знам да мене мама осуђује кад неког вређам и псујем. Мислим да су моје псовке веома морбидне. Уђем у црвено, па претеран. Ја сам овој(Станији) ћутао, па сам пукао, нисам могао да прећутим - рекао је Асмин.
- Шта се дешава између Маје и тебе? - упитао је Дача.
- Маја и ја смо се договорили да више нећемо имати никакве реакције, да до свађа не би долазило. Као што смо и ми коментарисали друге, они су тако имали право да коментаришу нас, да се разумемо. Маја је јутрос такође схватила да не треба више да се свађамо и расправљамо - рекао је Асмин.