Asmin Durdžić saznao za svoje roditelje i šta se događa u porodičnoj kući: Rešio da javno preseče
Prokomenatrisao kako se njegovi roditelji osećaju posle svih psovki.
Asmin Durdžić se osvrnuo na svoje roditelje i na to da li podržavaju njegovo ponašanje u rijalitiju. On dobro poznaje svoje roditelje, koji su časni ljudi, te ističe da oni ne mogu da podrže njegovo bahaćenje i vređanje. Asmin je i sam toga svestan, pa je priznao da, kada uđe u „crveno“, u svojim uvredama i psovkama prelazi granice morbidnosti.
- Asmine, sinoć je došlo do žestokih reči između Stanije i tebe? Šta imaš da kažeš o tome? - upitao je Dača.
- Ja sam već sve rekao. Nisam je vređao prvi, samo sam se branio. Porodica moja je poslala čestitku, povodom Ivanovog rođendana, pozdravili su Maju, par učesnika. Znam da mene mama osuđuje kad nekog vređam i psujem. Mislim da su moje psovke veoma morbidne. Uđem u crveno, pa preteran. Ja sam ovoj(Staniji) ćutao, pa sam pukao, nisam mogao da prećutim - rekao je Asmin.
- Šta se dešava između Maje i tebe? - upitao je Dača.
- Maja i ja smo se dogovorili da više nećemo imati nikakve reakcije, da do svađa ne bi dolazilo. Kao što smo i mi komentarisali druge, oni su tako imali pravo da komentarišu nas, da se razumemo. Maja je jutros takođe shvatila da ne treba više da se svađamo i raspravljamo - rekao je Asmin.