Јањуш отворио душу као никада до сада - открио све о тешком периоду и признао: "Био сам у великој депресији, плашио сам се за будућност"
Речи Марка Јањушевића изненадиле и растужиле све.
Учесник "Елите", Марко Јањушевић Јањуш следећи је гостовао у емисији "Радио Амнезија".
Он је и овога пута говорио о Асмину Дурџићу и Анели Ахмић, али на потпуно другачији начин.
- Мислим да је ова сезона имала велики терет, највише Анели и Асмин. Мислим да је ово једна сезона озбиљних фолираната и озбиљних паћеника да постану неко и нешто, кад чујем: да види народ... Повраћа ми се. Сам себи ваљда објашњаваш а не народу. Не могу више ни да причам. Свака част актерима ове сезоне, треба изгурати ову сезону, изнели су свој живот, треба за то имати м*да - рекао је Јањуш, па наставио:
"Био сам у великој депресији"
- Ја никог нисам овде газио, они носе ријалити, ми смо због њих некако ту. Ја сам носио две, три сезоне ту тежину. А ја ћу се изгледа морати опростити, тешко ми је - истакао је и додао:
- Био сам у великој депресији кад је требало да завршим кошаркашку каријеру, плашио сам се за будућност, а сад сам ушао у свет ријалитија, од тога живим, али не знам да ли би могао више, волео бих да останем и ако не будем учесник - рекао је Јањуш.