Janjuš otvorio dušu kao nikada do sada - otkrio sve o teškom periodu i priznao: "Bio sam u velikoj depresiji, plašio sam se za budućnost"
Reči Marka Janjuševića iznenadile i rastužile sve.
Učesnik "Elite", Marko Janjušević Janjuš sledeći je gostovao u emisiji "Radio Amnezija".
On je i ovoga puta govorio o Asminu Durdžiću i Aneli Ahmić, ali na potpuno drugačiji način.
- Mislim da je ova sezona imala veliki teret, najviše Aneli i Asmin. Mislim da je ovo jedna sezona ozbiljnih foliranata i ozbiljnih paćenika da postanu neko i nešto, kad čujem: da vidi narod... Povraća mi se. Sam sebi valjda objašnjavaš a ne narodu. Ne mogu više ni da pričam. Svaka čast akterima ove sezone, treba izgurati ovu sezonu, izneli su svoj život, treba za to imati m*da - rekao je Janjuš, pa nastavio:
"Bio sam u velikoj depresiji"
- Ja nikog nisam ovde gazio, oni nose rijaliti, mi smo zbog njih nekako tu. Ja sam nosio dve, tri sezone tu težinu. A ja ću se izgleda morati oprostiti, teško mi je - istakao je i dodao:
- Bio sam u velikoj depresiji kad je trebalo da završim košarkašku karijeru, plašio sam se za budućnost, a sad sam ušao u svet rijalitija, od toga živim, ali ne znam da li bi mogao više, voleo bih da ostanem i ako ne budem učesnik - rekao je Janjuš.