Луна, Марко и Слоба први пут на истом месту после 10 година, ево да ли им се Радановић јавио: "Било је питање времена када ће..."
После готово деценије од бурних догађаја који су обележили домаћу ријалити сцену, Луна Ђогани и Слоба Радановић поново су се нашли на истом месту. До њиховог првог сусрета након десет година дошло је сасвим случајно на промоцији албума Иване Боом Николић, а Луна и Марко Миљковић открили су како су доживели тај тренутак.
Промоција новог албума Иване Боом Николић окупила је бројне познате личности, а једно од изненађења вечери био је и сусрет Луне Ђогани и Марка Миљковића са певачем Слобом Радановићем.
До њиховог сусрета дошло је потпуно спонтано, без претходног плана, што није промакло ни оку присутних медија. Ипак, брачни пар истиче да у целој ситуацији није било никакве тензије нити непријатности.
Током разговора са новинарима, Луна и Марко осврнули су се и на гласине које се последњих дана поново могу чути, а које се тичу наводних проблема у њиховом браку.
- То су само трачеви који нас прате већ седам година. Навикли смо на то, не оптерећујемо се. Нисмо дужни да будемо 24 сата пред камерама као у ријалитију. Ако нас нема не значи да се разводимо, већ нам не прија можда у том тренутку да се појављујемо пошто смо и ми људи од крви и меса. Треба и нама мало да се угасимо - рекли су они.
Да ли су се јавили Слоби?
Једно од питања односило се управо на сусрет са Слобом Радановићем и да ли је било поздрава између њих.
- Нема разлога - рекао је Миљковић.
На питање да ли им је сусрет био непријатан, Луна је кратко одговорила да није, док је Марко додатно објаснио свој став.
- Није нам непријатно, нема разлога. Било је питање времена када ћемо се негде срести. Нема разлога да се потеже тема која је била пре 10 година људи. Давно је стављена тачка на то - објаснио је он.