Одабрала име за бебу - Анита Станојловић ће ускоро родити Лукино дете, а изабрала име моћне симболике
Сматра да беба треба да понесе име занимљивог значења.
Анита Станојловић и Лука Вујовић још увек нису одабрали име за своју бебу, али је Лукина мајка Биљана поделила своју жељу.
Она се у недавном интервјуу осврнула на њихов однос и открила да би волела да се њен син ожени Анитом.
- Ма то је апсолутно. Што након бебице? Анита је толико лепа да може да буде лепша од многих млада у венчаници и у седмом месецу. Навијам за то да се венчају. Већ сам и ја размишљала нешто можда за рођендан да купим неки прстен за Аниту. Она је дефинитивно моја снаја и на то је стављена тачка, не причам ја ово напамет. Ја познајем Луку. Лука ће да се ожени. Анита је будућа Анита Вујовић - рекла је она, истичући да има идеју име Лукине и Анитине бебе:
- Њихова подршка је послала Анитину слику где је на стомачићу круна и волела бих да се беба зове Круна.
Ипак замера сину неке ствари
Биљана не крије и да много тога замера свом сину.
- Претпостављам да ни ја не би била ја у ријалитију. Не допада ми се што узвраћа на оне псовке, што је почео да псује. Он то прошле године никад није радио, али изгледа да си тамо принуђен. Можда нисам задовољна због тога што узвраћа истом мером, али је то ријалити. Не свиђа ми се то, али опет га разумем.
Блиц/Даница Божовић