Odabrala ime za bebu - Anita Stanojlović će uskoro roditi Lukino dete, a izabrala ime moćne simbolike
Smatra da beba treba da ponese ime zanimljivog značenja.
Anita Stanojlović i Luka Vujović još uvek nisu odabrali ime za svoju bebu, ali je Lukina majka Biljana podelila svoju želju.
Ona se u nedavnom intervjuu osvrnula na njihov odnos i otkrila da bi volela da se njen sin oženi Anitom.
- Ma to je apsolutno. Što nakon bebice? Anita je toliko lepa da može da bude lepša od mnogih mlada u venčanici i u sedmom mesecu. Navijam za to da se venčaju. Već sam i ja razmišljala nešto možda za rođendan da kupim neki prsten za Anitu. Ona je definitivno moja snaja i na to je stavljena tačka, ne pričam ja ovo napamet. Ja poznajem Luku. Luka će da se oženi. Anita je buduća Anita Vujović - rekla je ona, ističući da ima ideju ime Lukine i Anitine bebe:
- Njihova podrška je poslala Anitinu sliku gde je na stomačiću kruna i volela bih da se beba zove Kruna.
Ipak zamera sinu neke stvari
Biljana ne krije i da mnogo toga zamera svom sinu.
- Pretpostavljam da ni ja ne bi bila ja u rijalitiju. Ne dopada mi se što uzvraća na one psovke, što je počeo da psuje. On to prošle godine nikad nije radio, ali izgleda da si tamo prinuđen. Možda nisam zadovoljna zbog toga što uzvraća istom merom, ali je to rijaliti. Ne sviđa mi se to, ali opet ga razumem.
Blic/Danica Božović