Прелепо! Након вести да је Мина Врбашки трудна, Виктор Гагић пресекао: На помолу прстен и свадба
"Прошло је све лоше", признала је Мина пред свима.
У Белој кући је у току је претходне ноћи била још једна узбудљива емисија "Гледање снимака", а атмосфера је достигла усијање када је водитељка Ивана Шопић најавила наредни видео-клип.
На снимку су се нашли Мина Врбашки и Виктор Гагић у изузетно блиском и опуштеном издању на базену, где су једно другом упућивали двосмислене реченице и шале које су одмах привукле пажњу свих цимера, али и милионског аудиторијума.
Након што се видео завршио, водитељка је дала реч актерима приче како би прокоментарисали свој однос који већ данима интригира јавност.
Виктор Гагић се први огласио, видно расположен, са широким осмехом на лицу, те је покушао да спусти лопту и објасни да је све плод добре забаве:
"Кад видим себе оваквог на базену, нисам баш равнодушан. Била је обична шала. Ових дана се нон-стоп расправљамо ко ће да спрема храну. Прошли су сви проблеми и ово је била чиста спрдња. Ја сам рекао: 'Направиш ми да једем, иде прстен, дете, свадба'. Откако смо се помирили, нисмо се свађали", искрен је био Виктор.
Одмах након њега, реч је добила и Мина Врбашки. Она није крила задовољство због кадрова који су управо приказани, потврдивши да су турбулентни дани коначно иза њих и да њихова веза улази у мирну луку.
"Никад бољи нисмо. Ваљда је прошло све лоше. Баш ми је драго да видим овако складан клип. Драго ми је да видим како смо насмејани. Нисмо имали дуго расправе", поручила је Мина са осмехом, не скидајући поглед са Виктора.
Судећи по њиховим реакцијама и ономе што је забележило око камере, изгледа да су Мина и Виктор успели да преброде све кризе и да тренутно уживају у потпуној хармонији. Ипак, иако се у Белој кући данима гласно сумњало да је Мина у другом стању, урађени тест је показао да она ипак није трудна.