Ministarka zaštite životne sredine Sara Pavkov, gradonačelnik Novog Sada Žarko Mićin učestvovali su danas u velikoj akciji čišćenja u novosadskom naselju Futog, koja se proteklih dana, na inicijativu Ministarstva i uz pomoć lokalnih samouprava i javno-komunalnih preduzeća realizuje širom Srbije.
Toplotni udar, iscrpljenost i dehidracija: Dok Srbija gori na skoro 40 stepeni, stručnjak upozorava - Ovo nisu obične vrućine, ne smete da ignorišete ove simptome
Odbrojavanje je pri kraju: Za manje od sat vremena otvara se nova deonica Moravskog koridora – Stižu kraće vreme putovanja i važne informacije o naplati putarine