Министарка заштите животне средине Сара Павков, градоначелник Новог Сада Жарко Мићин учествовали су данас у великој акцији чишћења у новосадском насељу Футог, која се протеклих дана, на иницијативу Министарства и уз помоћ локалних самоуправа и јавно-комуналних предузећа реализује широм Србије.
"Осетила сам да се гушим" Мештане Гуче пробудиле сирене и јак мирис: Хладњача процурела на 50 метара од куће, становници добијали хитна упозорења - сумња се да је ово узрок