Svaki dan 800 pijanih vozača prođe preko mosta Gazela: Pokreće se nova kampanja - Uskoro "na putu do nule sa nula promila"
Agencija za bezbednost saobraćaja Srbije pokrenula je novu kampanju pod nazivom „U kola bez alkohola“, sa sloganom „Na putu do nule sa nula promila“, čiji je cilj da upozori vozače na opasnosti koje donosi vožnja pod dejstvom alkohola i smanji broj saobraćajnih nesreća.
04.05.2026.
08:56
Komentari (4)