Na lokalnom igralištu u gornjem delu Orahovca, gde godinama fudbal igraju srpska i albanska deca, danas su postavljene zastava Albanije i "OVK" zastava, prenosi Telegraf.
"Stigli smo do kapije i to je bio kraj, nije moglo da se diše" Teška noć za meštane Guče, jedno dete završilo u bolnicu: Jako je puklo, a onda se pojavio oblak gasa