Grupi uličnih svirača, trubača, iz Srbije otkazan je boravak i zabranjen ulazak u Hrvatsku pošto su na Badnjak, 24. decembra, u Osijeku zatečeni bez odgovarajućih dozvola za rad, saopštila je osječko-baranjska policija.
(VIDEO) "SLOŽNO ZA SRBIJU, ODLUČNO ZA NAŠE PORODICE, ZAJEDNO ZA BUDUĆNOST" Vučić objavio novi snimak uoči sutrašnjeg velikog skupa: Svi u Beograd 27. juna!