Suzana Jovanović se nije pojavila na venčanju sina direktora Granda: Oglasila se i objasnila u kakvim su odnosima posle Sašine smrti
Direktor "Granda" Goran Šljivić juče je oženio sina Dušana, koji inače radi u Grand produkciji kao direktor fotografije.
Na opštinskom venčanju i svadbenom veselju, koje je održano u jednom prestižnom hotelu na Zlatiboru, bilo je 350 zvanica, a među njima i brojne poznate ličnosti.
Sa Dušanom i njegovom izabranicom Stašom slavili su i Ana Bekuta, Snežana Đurišić, Dragan Kojić Keba, Aleksandar Milić Mili, Ana Sević, Milan Mitrović, Dejan Matić i mnogi drugi, ali je primetno da ovom činu nije prisustvovala Suzana Jovanović.
Poznato je da su njen pokojni suprug, estradni mag Saša Popović i Goran Šljivić bili dugogodišnji saradnici, te je mnoge iznenadilo Suzanino odsustvo. Ima onih koji su se zapitali koji je razlog ovakve odluke, da li je bila sprečena ili je pak došlo do zahlađenja odnosa.
Suzana Jovanović se ovim povodom oglasila i poručila da nema nikakvih problema, ali za duži razgovor nije imala vremena jer je, kako je rekla, u gužvi.
- Sve je u redu, ali ništa ne mogu da vam pričam o tome - rekla je ona za Kurir i time dala do znanja da odnosi nisu loši, već najverovatnije iz privatnih razloga nije bila u prilici da dođe na slavlje.
Za snajku samo reči hvale
Goran Šljivić otkrio je da je na ovoj planini već sedam dana gde se bavio organizacijom svadbenog veselja i istakao da je ponosan na svog naslednika, a i za snajku je imao reči hvale.
- Utisci su prelepi, uzbuđenje je preveliko zaista - rekao je Goran Šljivić za Kurir, koji je za ovu priliku odabrao elegantno odelo, a osmeh mu nije silazio s lica.
Na pitanje da li je sina savetovao povodom venčanja, rekao je:
- Nisam ga nikada savetovao. Snajka je fenomenalna, slažu se super, zaista sam ponosan i presrećan.
Porodice mladenaca organizovale su gala slavlje za 350 zvanica, a direktor "Granda" objašnjava zašto je izbor bio baš Zlatibor.
- To je ukupno zvanica sa mladine i naše strane. To je jedna fina, mogu da kažem manja svadba. Mnogi su očekivali veće, brojnije. Sa sinom i snajkom smo se dogovorili da to pravimo na Zlatiboru zato što ga svi volimo i redovno dolazimo, imamo prijatelje ovde i bilo mi je lagano da to sve ovde organizujem. Prijateljima, familijama, poslovnim saradnicima nije bilo teško da dođu ovde.
Dušan radi u "Grandu" kao direktor fotografije, a njegov otac je zadovoljan što je on uspešan momak.
- Sin je krenuo mojim stopama davno, preko akademije je došao tu gde jeste. Bio sam skeptik, plašio sam se, međutim on je sjajan momak, ozbiljan umetnik što je vidljivo u svemu što radi od "Zvezda Granda", "Nikad nije kasno" i drugim formatima na Grand televiiji i na nacionalnim televizijama i drugim stvarima koje radi. Zaista sam ponosan.
Goran kaže da njegov sin ne voli da se javno ekponira.
- Duki moj je umetnik pravi, drugačijeg je razmišljanja od mene koji sam nekad davno bio umetnik pa sam prešao na komercijalu. Rekao sam već da je sjajan momak i ne voli da se eksponira previše, izbegava to, voli privatnost, na kraju karajeva ja sam ga i savetovao da bude takav.