Bukti novi rat u Beloj kući: Luka ismevao Stanijinu proslavu Đurđevdana, starleta u suzama
"Dobila je tri kese od porodice", podrugljivo je primetio Vujović.
Luka Vujović došao je kod Asmina Durdžića i Maje Marinković kako bi pljuvao Staniju Dobrojević i rugao se njenoj proslavi Đurđevdana jer smatra da je dobila malo poklona.
On je takođe istakao da je on dobijao od fanova iznenađenja od 2000 evra i da ima najjaču podršku otkako se njegova udružila sa fanovima Anite Stanojlović.
- Ja da se kompleksiram, a ljudi mi šalju po 2.000 evra na poklone, a gde je njoj buket cveća? Dobila je tri kese od porodice. Todićka dobila čestitke, a ona samo sedam. Ona komentariše procente i da je zbog toga svi podržavaju - govorio je Luka.
- Šta sto nije pun? Pa da li ste videli kod mene i Aneli Bajram? - pitao je Asmin Durdžić.
- To nema veze, ne priča ni sa kim. Trebalo je da je podrže - rekao je Luka.
- Ma znam ja, ja kad odem u emisiju, nju razvale u komentarima, a ona plače - rekao je Asmin.
Pao poljubac sa Anđelom
U ranim jutarnjim satima u kući Odabranih u okviru rijalitija "Zadruga 9 Elita" došlo je do kratkog, ali zapaženog susreta između Anđela Rankovića i Stanije Dobrojević, koji je odmah privukao pažnju gledalaca.
Nakon buđenja i jutarnje gužve koja je nastala u pripremama za proslavu Đurđevdana, Stanija je bila vidno užurbana i kretala se kroz prostoriju pokušavajući da završi sve obaveze oko spremanja.
Atmosfera je bila dinamična, a učesnici su se pripremali za predstojeću proslavu i svečani dan u rijalitiju.
U jednom trenutku, dok je prolazila kroz prostor, Anđelo joj je prišao i u prijateljskom gestu je poljubio u obraz.
Taj trenutak nije prošao nezapaženo među ostalim učesnicima, ali i publikom, s obzirom na to da je reč o njihovom do sada najbližem fizičkom kontaktu pred kamerama.
Ovaj potez odmah je pokrenuo komentare i spekulacije među gledaocima o tome da li između njih postoji nešto više od prijateljskog odnosa ili je u pitanju samo spontan i prijateljski gest u užurbanom jutru.