"Kvaran je i bezobrazan": Filip našao novu metu, ispljuvao ga, ali ovaj nikome ne ostaje dužan
Novi potres bi mogao pošteno da zaljulja Belu kuću u finišu sezone.
U toku emisije "Nominacije" reč je dobila i Teodora Delić.
Ona je na početku rekla da nema šta da kaže, ali ipak nije bilo baš tako.
-Dača nije spletkara nego sve vidi kao ja i ove 360 kamere nam nisu ravne. Spletkare su osobe koje izmišljaju, a ne one koje realno komentarišu. On može da bude prijatelj onome koga vidi da mu je prijatelj, pa mu je lojalan i veran. Mislim da Dača ne bi bio drug sa Nenadom, nego sam mu ja devojka. Ja Daču volim kao druga u obožavam kad ih ponižava. On njima da do znanja koliko su maleni, a koliko je on velik naspram njih. Što se tiče Milene ja sam bila devojka koju je ona negativno komentarisala. Ne volim da nekog gazim ako ne osećam potrebu. Naravno da sve morbidnosti osuđujem, ali sam od nje to očekivala da će da izgvori. Njoj je ponos ispred razuma, prevazišao je svaku meru. Ona je jedna od šest osoba koje su ovde doživele debakl - govorila je Teodora, a onda poslala Milenu.
- Kačavenda i ja smo okej, za sad me nikad nije nagazila i želja mi je da me us*re sa onim njenim epitetima. Ne dopada mi se jer zna da prebaci i da ode u vulgarnost. Dača možda hoće da mi krenemo na njega. On je kvaran, bezobrazan, voli da spletkari. Ja ostavljam Milenu - rekao je Filip Đukić.
Poznato je da Dača nema problem sa tim da odgovori na prozivke, pa ostaje da vidimo da li će to učiniti i ovoga puta.