SL: Odita je glavni "zmaj", u Novom Pazaru sve rešeno na startu!

29.08.2015. 18:52 23:02
Obiora Odita
Obiora Odita / Izvor: MN Press

Bez pobednika u malom derbiju kola.

Novi Pazar je stigao do velika tri boda protiv Rada (1:0) utakmici 8. kola Superlige Srbije. Uveć "vruć" duel dva tima rešen je već u 3. minutu golom Vladimira Radivojevića. Ovim trijumfom Pazarci su stigli na šesto mesto na tabeli sa 12 osvojenih bodova.

Obiora Odita doneo je pobedu Voždovcu (3:1) u prvoj utakmici subotnjeg programa. Sve do 40. minuta utakmice sa Radnikom, beogradski "zmajevi" su gubilil, ali su onda na scenu stupili Marko Adamović i Odita. Adamović je izjednačio u 40. minutu, a napadač iz Afrike se upisao u strelce u 62. i 68. minutu. Počasni i vodeći pogodak za Surduličane dao je Lazar Arsić. Debitantu u elitnom takmičenju ovo je četvrti poraz u sezoni, dok je Voždovac upisao drugu pobedu.

Trijumf je zabeležio i šampion Srbije Partizan,a više o duelu sa OFK Beogradom pogledajte OVDE. Kakve vesti stižu iz Nemačke, a vezane su za Partizan pročitajte OVDE.

U poslednjem meču dana, u duelu dve ekipe koje su najprijatnije iznenadile u dosadašnjem toku sezone, Javor i niški Radnički odigrali su bez golova. Domaćin je ovim remijem propustio priliku da prenoći na čelu tabele, ali je ponovo preskočio šampiona Partizan na drugoj poziciji, istina, uz meč više.

OVDE pročitajte o dešavanjima u Premijer ligi, a OVDE na terenima u Nemačkoj.