IZNENAĐENJE U HUMSKOJ: Vojvodina kaznila greške Partizana!

K.Kostić
Nenad Lalatović
Nenad Lalatović / Izvor: MN Press

Novosađani slavili u Beogradu!

Ekipa Vojvodine savladala je Partizan rezultatom 0:2. Novosađani  su poveli u 80.minutu golom Lazara Rosića.  Korner  za Novosađane je izveo Stanisavljević, Rosić je  skočio i glavom prosledio loptu u Kljajićevu mrežu. Drugi gol za "Lale" je usledio u 89.minutu, a strelac je bio asistent prvog gola Aleksandar Stanisavljević!

U prvom poluvremenu nije bilo previše uzbuđenja. Obe ekipe su imale tek poneku šansu. Na početku drugog poluvremena domaći  fudbaleri su imali veću inicijativu, ali nisu uspeli da realizuju svoje šanse. Najveću šansu je imao Valerij Božinov u 62.minutu, kada je promašio loptu koju mu je savršeno dodao Saša Ilić. Iz pozicije   i razdaljine od tek šest-sedam metara od gola  Bugarin je uspeo da uradi ono što mu je bilo teže- da promaši. Posle gola Rosića za vođstvo Vojvodine, Saša Ilić je u 88.minutu iskusno uspeo da namami upravo strelca prvog gola da napravi penal nad njim. Međutim, to nije bilo od prevelike važnosti za ekipu crno-belih, jer je izvođaču penala Nikoli Ninkoviću golman Perić nogom uspeo da odbrani udarac. Samo minut kasnije, gosti su poveli kontru i povećali vođstvo na 0:2. Stanisavljević je lagano prošao pored odbrane Partizana i iz šesnaesterca postigao gol za konačnih 0:2.

Detaljan izveštaj možete pročitati OVDE.