Predugovor o gasifikaciji sa Opštinom Novi Beograd i preduzećem Srbijagas do sada je potpisalo 1.000 budućih korisnika, a tokom protekle nedelje prijavilo se još 500, tako da će mogućnost prelaska na gas dobiti ukupno 1.500 domaćinstava.
"DRON ŠOU JE BIO PREDIVAN" Vučić se oglasio pred skup i pozvao ljude da dođu: Godinu i po dana smo prošli kroz teška vremena! Srbija mora da bude jedna porodica