MICIĆ O NAJVEĆOJ PLATI: "Na terenu smo svi isti, zavisi od vlasnika..."
Košarkaš Hapoela iz Tel Aviva Vasilije Micić govorio je o tekućoj sezoni.
Srbin je na početku sezone stigao u izraelski tim i u prvoj sezoni u Evroligi su uspeli da stignu do plej-ofa.
Hapoel u petak gostuje Real Madridu u drugom meču posle poraza na startu serije.
- Kada dođe plej-of, nemaš vremena za izgovore. Samo treba da daš sve što imaš na terenu i da posle utakmice nemaš žaljenje. To pokušavam u svakom meču i nadam se da ću to uraditi i večeras - rekao je Micić.
Dobro sarađuje sa trenerom Dimitrisom Itudisom.
- U redu je. Video sam mnogo toga tokom karijere, tako da me više ništa ne iznenađuje. Na istoj smo talasnoj dužini i obojica želimo pobedu, a to je najvažnije. Cilj ispred nas je zajednički i idemo ka njemu.
Dotakao se i primanja koja su najveća od svih igrača u Evroligi.
- Plate su nešto što dolazi sa ciljevima i postignućima, i zavisi od vlasnika koliko žele da ulože. Na terenu smo svi isti i svi imamo priliku da se borimo, i to je ono što je zaista važno - zaključio je Vasilije Micić.