LIGA NACIJA: Italijani ubedljivi, Srbija nije ličila na sebe!

08.07.2022. 22:11
Odbojkaška reprezentacija Srbije
Odbojkaška reprezentacija Srbije / Izvor: Profimedia
Još samo jedna šansa za F8.

Odbojkaška reprezentacija Srbije maksimalnim rezultatom poražena je od selekcije Italije u meču Lige nacija u Gdanjsku - 25:21, 25:14 i 25:23.

SLOMLJENA KARLICA I KLJUČNA KOST! Jeziv sudar na Turu (UZNEMIRUJUĆI VIDEO)

TUR DE FRANS: Drugi uzastopni trijumf Pogačara

CRVENA ZVEZDA IMA NOVOG GOLMANA: Krv nije voda, otac mu je MILJENIK NAVIJAČA i legenda kluba

Mome se reći da je Srbija je solidno odigrala prvi set, vodila je 16:14, međutim, Azuri su napravili seriju 8:0 za veliki preokret. Drugi set je takođe pripao Italijanima i to prilično rutinski.

U trećem je Kolakovićev tim vodio sa 16:10 i činilo se da će uspeti da produži meč, međutim, ponovo je završnica protekla u znaku Italijana. Azuri su izjednačili na 18:18, a potom utakmicu završili serijom 3:0 za 25:23.

Srbija je posle deset utakmica na 11. poziciji sa isto toliko bodova, dok Iran i Holandija, koji su u zoni plasmana na F8 imaju po 17.

Prvi uslov da Atanasijević, Podraščanin, Lisinac i drugovi ostanu u trci za odlazak u Bolonju je da u subotu od 17 sati maksimalnim rezultatom savladaju Iran.

Dok je poslednja utakmica ligaškog dela takmičenja na programu je u nedelju u 14 časova protiv Kine.

BONUS VIDEO: Pogledajte kakve šanse Beograđani daju Novaku Đokoviću za osvajanje Vimbldona