Председник Александар Вучић изјавио је данас да због најављених америчких санкцијама НИС-у у наредном периоду неће бити одмора и да ће бити много мука, вероватно и тешких одлука, али да ће се радити на томе да се заштити земља и истакао да ћемо разговарати са Русима о свему, док сада са Американцима више немамо шта да разговарамо.
''Било је језиво, човек је улетео спреман за рат...'' Детаљи пуцњаве на Звездари: Са фантомком и панциром улетео у локал па отворио ватру, полиција у потрази за осумњиченим
КО ЈЕ 13-ГОДИШЊИ ВИРТУОЗ КОЈИ ЋЕ НА ХАРМОНИЦИ ДИКТИРАТИ РИТАМ РОБОТИМА НА СКУПУ 27. ЈУНА Вук Ђокић: Веома сам почаствован, захваљујем својој држави на позиву