Шкулетић пресудио својима у дербију, неверица у Пећинцима!

03.11.2014. 15:37
Junak i tragičar
Јунак и трагичар / Извор: СД/илустрација

После асистенције Лазовића, Шкулетић решио питање победника у дербију кола, Доњи Срем повео па изгубио од Јагодине.

Коло које је за нама свакако је обележио дерби између Партизана и Војводине (1:0), као и победа Црвене звезде над екипом Рада. У 11. колу на теренимаширом Србије постигнуто је седамнаест голова.

ЈУНАК КОЛА: ПЕТАР ШКУЛЕТИЋ (ПАРТИЗАН)

У утакмици која је означена као дерби кола, црно-бели су славили пред домаћим навијачима. "Минималац" у Хумској својој екипи обезбедио је управо Петар Шкулетић. У неколико претходних кола, нападач црно-белих улазио је у шансе али је промашивао немогуће. Знало се да кад тад мора да проради. И то се догодило у најбољем тренутку. Када се ломио меч Шкулетић је после изузетне дуге лопте Лазовића матирао Милинковић-Савића. После поготка играчи Војводине тврдили су да се Шкулетић нашао у недозвољеној позицији, али је судија остао иза одлуке да је погодак регуларан.

Petar Škuletić protiv Vojvodine
Петар Шкулетић против Војводине / Извор: МН Press

ТРАГИЧАР: ЕКИПА ДОЊЕГ СРЕМА

Екипа Доњег Срема претрпела је на домаћем терену пораз од Јагодине. До 38. минута све је ишло идеалним путем за тим из Пећинаца али онда је уследио преокрет. Домаћини су повели поготком Крунића у пвром минуту, а већ у 34. минуту Зец је повисио предност на 2:0. Али како се касније испоставило то је било све од екипе Доњег Срема. До одласка на одмор већ је било 2:2. Филиповић и Арсенијевић поравнали су резултат, а тачку на преокрет и победу ставио је Шушњар у 71. минуту.