ЛИГА ШАМПИОНА: Кикс у одбрани покварио деби и рекорд Влаховића, Челси уверљив против Француза

22.02.2022. 22:53
FK juventus, Dušan Vlahović, Alvaro morata,
ФК јувентус, Душан Влаховић, Алваро мората, / Извор: Реутерс

Србин крунисао први наступ.

Фудбалери Јувентуса одиграли су нерешено (1:1) на гостовању Виљареалу у првој утакмици осмине финала Лиге шампиона, док је Челси у истој фази на свом стадиону надиграо Лил са 2:0.

ДА ЛИ ЈЕ МОГУЋ ОВАЈ ДЕЧКО?! Влаховић постигао гол за 32 СЕКУНДЕ у Лиги шампиона! И то десницом (ВИДЕО)

ДАО ЈЕ ГОЛ НА ДЕБИЈУ У ЛИГИ ШАМПИОНА! Ово је био ЈЕДИНИ европски сусрет у каријери Душана Влаховића (ВИДЕО)

Фантастично је Стара дама почела меч, а већ после 32. минута у вођство их је довео нападач Орлова, Душан Влаховић, постигавши најбржи дебитантски гол као стартер у историји најелитнијег клупског такмичења у Европи.

Имао је шпански тим иницијативу, а нападе су успели да крунишу у 66. минуту, када је резултат поравнао Парехо, после великог кикса у одбрани италијанског представника. Покушавао је и Јувентус да стигне до нове предности, а једну од прилика имао је у самој завршници и Влаховић, међутим промене резултата није било.

Добар почетак имао је и Челси, који је повео преко Хаверца у осмом минуту. Деловало је као да Французи крећу на све или ништа, стварали су више шанси, али умести изједначења, у 63. минуту Пулишић је дуплирао предност Плаваца и поставио коначан резултат.

Најновије вести из света фудбала можете наћи ОВДЕ.