СУПЕРЛИГА: Ремији на Бановом брду и на ''крову''

29.10.2022. 20:32
FK Čukarički
ФК Чукарички / Извор: МН Press

Напредак није искористио играча више.

Фудбалери Чукаричког и Новог Пазара ремизирали су резултатом 2:2 на Бановом брду, док је реми виђен и у дуелу Вождовца и Напретка у 17. колу Mozzart без Суперлиге.

ГОРЕ НИЈЕ МОГЛО: Челси декласиран, пресудили му Потерови дојучерашњи пулени

МИЛОЈЕВИЋ ПРЕД КОЛУБАРУ: Три бода најважнија

БУНДЕСЛИГА: Силни Бајерн, Лајпциг гура Бајер ка дну, Волфсбург распуцан против Буохума

На Боновом брду је Нови Пазара стигао до вођства већ у 6. минуту, али се на полувреме ипак отишло нерешеним резултатом пошто је Ђорђе Ивановић постигао гол за домаћина у 40. минуту. Друго полувреме брзо је донело предност Чукаричком пошто је капитен Марко Доцић био прецизан из пенала, али је бод Пазарцима дсонео Мијић у 79. минуту такође из једанаестерца.

Вождовац је дочекао Напредак на ''крову'' и може се рећи добро прошао са освојеним бодом пошто је од 46. минута играо са играчем мање јер је искључен МИловић. Међутим, гости нису успели да искористе бројчану предност и остало је до краја 0:0.