SUPERLIGA: Remiji na Banovom brdu i na ''krovu''

29.10.2022. 20:32
FK Čukarički
FK Čukarički / Izvor: MN Press
Napredak nije iskoristio igrača više.

Fudbaleri Čukaričkog i Novog Pazara remizirali su rezultatom 2:2 na Banovom brdu, dok je remi viđen i u duelu Voždovca i Napretka u 17. kolu Mozzart bez Superlige.

GORE NIJE MOGLO: Čelsi deklasiran, presudili mu Poterovi dojučerašnji puleni

MILOJEVIĆ PRED KOLUBARU: Tri boda najvažnija

BUNDESLIGA: Silni Bajern, Lajpcig gura Bajer ka dnu, Volfsburg raspucan protiv Buohuma

Na Bonovom brdu je Novi Pazara stigao do vođstva već u 6. minutu, ali se na poluvreme ipak otišlo nerešenim rezultatom pošto je Đorđe Ivanović postigao gol za domaćina u 40. minutu. Drugo poluvreme brzo je donelo prednost Čukaričkom pošto je kapiten Marko Docić bio precizan iz penala, ali je bod Pazarcima dsoneo Mijić u 79. minutu takođe iz jedanaesterca.

Voždovac je dočekao Napredak na ''krovu'' i može se reći dobro prošao sa osvojenim bodom pošto je od 46. minuta igrao sa igračem manje jer je isključen MIlović. Međutim, gosti nisu uspeli da iskoriste brojčanu prednost i ostalo je do kraja 0:0.