УЖАС У БРАЗИЛУ: Тинејџер КОЛАБИРАО на терену (УЗНЕМИРУЈУЋИ ВИДЕО)

Мечеви осмог кола бразилске Серије А одиграни у ноћи између суботе и недеље остали су у сенци дешавања на мечу између Кујабе и Коритибе.

НЕ ПРЕДАЈЕ СЕ ТАКО ЛАКО: Лалатовић остаје у Суперлиги! Преузима овај клуб

ДА ЛИ ЈЕ ОВО ОДЛИКА ВЕЛИКАНА? Оливеру Кану ЗАБРАЊЕНО да буде на прослави титуле

ЈЕЛЕНА ЗВАНА ТИТУЛА: Где год дође њен тим је најбољи

У једном тренутку играч Коритибе Кајо Цезар (19) колабирао је изненада на терену. Он је само пао на траву и одмах на терену указана помоћ након чега је пребачен у болницу где му је стање стабилизовано.

Цезар се огласио из болнице и послао поруку да се осећа добро и захвалио се свима на подршци.

У први тим Кортибе је пребачен зимус и за први тим је до данас уписао минуте на 19 утакмица и у том периоду постигао три гола.

У драматичном тренутку разултат је био 1:0 за домаћина који је повео поготком Фернанда Собрала, али је у 49. минуту резултат изједначио Робсон и тако донео Кортиби важан бод.