ПО БОД И ЈЕДНИМА И ДРУГИМА: Вождовац и Раднички мирно привели крају фудбалску недељу

05.11.2023. 22:36
Borislav Burmaz
Борислав Бурмаз / Извор: МН Press

Оба поготка у првом полувремену.

У последњој утакмици недељног програма 14. кола Суперлиге Србије, Вождовац и нишки Раднички играли су 1:1. Оба гола постигнута су у првом полувремену.

БРАВО, ЖИЛЕ Србин отворио Олимпијакос, па им ПАОК спаковао укупно 4 КОМАДА (ВИДЕО)Žilo

УМАЛО БРУКА ЛИВЕРПУЛА: Дијаз извукао бод у последњим минутимаLuis Dijaz

УМАЛО БРУКА ЛИВЕРПУЛА: Дијаз извукао бод у последњим минутима

ДЕРБИ 'ЕВРОПЉАНА' ПРИПАО ТСЦ-У: Чука пала на свом терену после годину дана, кикснула и ВојводинаAleksandar Ćirković

Повео је Вождовац у 32. минуту. Прецизан је био Борислав Бурмаз, прецизним ударцем сместио је лопту у мрежу Нишлија. Одличну акцију домаћина, чији иницијатор је био Вујановић, зауставио је Росић, на одбијену лопту натрчао је Бурмаз и обезбедио домаћем тиму гол предности.

Изједначио је Сава Петров пред одлазак на одмор. Нападач Радничког искрао се одбрани Вождовца и на асистенцију Фраја, четвртим голом у сезони, изједначио резултат.

У наставку, играло се између шеснаестераца. Смењивали су се напади оба тима, међутим, изгледнијих прилика није било до последњих секунди.

Голман Андрија Катић сачувао је мрежу Вождовца, предухитрио напад Радничког, до лопте се докопао Лазар Јовановић и усамљен са десетак метара циљао мрежу. У последњем тренутку реаговао је Лукић и укротио ударац за коначних 1:1.