PO BOD I JEDNIMA I DRUGIMA: Voždovac i Radnički mirno priveli kraju fudbalsku nedelju

05.11.2023. 22:36
Borislav Burmaz
Borislav Burmaz / Izvor: MN Press

Oba pogotka u prvom poluvremenu.

U poslednjoj utakmici nedeljnog programa 14. kola Superlige Srbije, Voždovac i niški Radnički igrali su 1:1. Oba gola postignuta su u prvom poluvremenu.

BRAVO, ŽILE Srbin otvorio Olimpijakos, pa im PAOK spakovao ukupno 4 KOMADA (VIDEO)Žilo

UMALO BRUKA LIVERPULA: Dijaz izvukao bod u poslednjim minutimaLuis Dijaz

UMALO BRUKA LIVERPULA: Dijaz izvukao bod u poslednjim minutima

DERBI 'EVROPLJANA' PRIPAO TSC-U: Čuka pala na svom terenu posle godinu dana, kiksnula i VojvodinaAleksandar Ćirković

Poveo je Voždovac u 32. minutu. Precizan je bio Borislav Burmaz, preciznim udarcem smestio je loptu u mrežu Nišlija. Odličnu akciju domaćina, čiji inicijator je bio Vujanović, zaustavio je Rosić, na odbijenu loptu natrčao je Burmaz i obezbedio domaćem timu gol prednosti.

Izjednačio je Sava Petrov pred odlazak na odmor. Napadač Radničkog iskrao se odbrani Voždovca i na asistenciju Fraja, četvrtim golom u sezoni, izjednačio rezultat.

U nastavku, igralo se između šesnaesteraca. Smenjivali su se napadi oba tima, međutim, izglednijih prilika nije bilo do poslednjih sekundi.

Golman Andrija Katić sačuvao je mrežu Voždovca, preduhitrio napad Radničkog, do lopte se dokopao Lazar Jovanović i usamljen sa desetak metara ciljao mrežu. U poslednjem trenutku reagovao je Lukić i ukrotio udarac za konačnih 1:1.