НОВИ ПОРАЗ У НИЗУ: Радоњићев ПАО није дорастао Фенербахчеу!

18.11.2022. 21:15
Dejan Radonjić
Дејан Радоњић / Извор: МН Press

Убедљиво!

Екипа турског Фенербахчеа убедљиво је вечерас савладала грчки Панатинаикос, резултатом 107:77 у мечу осмог кола кошаркашке Евролиге.

Буди у тиму који не губи - сваког дана Мундијала Mozzart дели 11 пута по 50.000 динара

КОРЕОГРАФИЈА О КОЈОЈ ЋЕ СЕ ПРИЧАТИ ДАНИМА: Гробари СПРЕМИЛИ посебно изненађење за Израелце (ФОТО)

ФИБА ЛИСТА: Србија није далеко од ВРХА! Америка скинута са чела

Екипу коју са клупе предводи Димитрис Итудис до тријумфа су предводили Скоти Вилбекин са поена 19 и Најџел Хејс-Дејвис који је убацио три поена мање.

У гостујућој екипи најбољи је био Двејн Бејкон са поена, али је то било недовољно да екипа Дејана Радоњића пружи достојан отпор доминантном противнику вечерас.

Фенер је питање победника решио у другој четвртини коју су решили у своју корист са 33:15 и отишли на полувреме са убедљивом предношћу, било је (55:40).

До краја меча предност Фенера расла је све до максималних 34 (105:71) у финишу меча.

Фенер је после ове победе једини тим у Евролиги са само једним неуспехом, док су "зелени" остали на само две победе.