Женска одбојкашка репрезентација Србије изгубила је са 3:1 (25:21, 20:25, 22:25, 23:25) од селекције Кине на крају групне фазе олимпијског турнира у Паризу. Избранице селектора Ђованија Гвидетија ће тек са треће позиције у четвртфинале где ће их чекати веома тежак противник.
"Желимо да чујемо вас, видимо се 27. јуна" Председник упутио позив на скуп грађанима "Тог дана неће бити речи само о политици, већ о људима, породици, заједништву"