Женска одбојкашка репрезентација Србије изгубила је са 3:1 (25:21, 20:25, 22:25, 23:25) од селекције Кине на крају групне фазе олимпијског турнира у Паризу. Избранице селектора Ђованија Гвидетија ће тек са треће позиције у четвртфинале где ће их чекати веома тежак противник.
Вучић још једном позвао грађане на велики народни скуп у Београду "Србија, једна породица" 27. јуна: Председник представља план за будућност Србије - грађани ће бирати приоритете државе