ПОСЛЕ 13 ГОДИНА: Звезда освојила титулу (ФОТО)

13.03.2018. 09:42
HK Crvena zvezda
ХК Црвена звезда / Извор: Фото: Ивица Веселинов

Финале завршено после две утакмице.

Хокејаши Црвене звезде освојили су титулу после 13 година. Београдски црвено-бели су и у реваншу били бољи од Војводине. У првом дуелу је било 6:2, а у другом 7:1 за екипу из Београда.

Капитен Звезде у болници!

ЗАВРШЕНА АБА ЛИГА: Познати парови и термини плеј-офа, ево шта чека Звезду на путу до Евролиге

Већ после три минута Звезда је повела, а стрелац је био Сабадо. Да би у финалној серији могло да буде више узбуђења најавио Лаптев изједначујућим голом у деветом минуту. Међутим, до краја прве трећине Звезда је поново стекла предност голом Даниела. То као да је поколебало домаће хокејаше и пољуљало њихово самопуздање па је квалитет хокејаша Црвене звезде дошао до изражаја. Београдски црвено-бели су до краја утакмице још пет пута затресли мрежу ривала и стигли до убедљивог тријумфа, а у стрелце су се уписали капитен Бркушанин и по два пута Шефић и Клука.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.