Ватерполисти Радничког пласирали су се у четвртфинале Купа Европе, пошто су вечерас у Крагујевцу победили дубровачки Југ резултатом 14:13 (3:2, 6:1, 2:7, 3:3) у реванш мечу осмине финала.
"Желимо да чујемо вас, видимо се 27. јуна" Председник упутио позив на скуп грађанима "Тог дана неће бити речи само о политици, већ о људима, породици, заједништву"