- Хајмо мало да говоримо о одговорности. Прво, јесмо ли довољно одговорни према себи и према нашим најближима? Одговорност и дисциплина нису све, али без одговорности - све је ништа - поручује Светислав Пешић, који је више од 40 година у тренерском послу и најбоље зна да је за добар план потребна добра припрема.
(ВИДЕО) "СЛОЖНО ЗА СРБИЈУ, ОДЛУЧНО ЗА НАШЕ ПОРОДИЦЕ, ЗАЈЕДНО ЗА БУДУЋНОСТ" Вучић објавио нови снимак уочи сутрашњег великог скупа: Сви у Београд 27. јуна!