Човек путовао ТРИ ДАНА да стигне у Београд: "Овде смо због слоге и мира - ДА НЕ УДАРИ БРАТ НА БРАТА!"
Грађани из различитих крајева Србије окупили су се на скупу "Србија, једна породица" у Београду.
27.06.2026.
16:42
Коментари (0)
Велики број грађана се окупио данас у центру Београда на величанственом скупу под слоганом "Србија, једна породица", чији програм је богат за сваки узраст.
- Одавде се шаље најјача порука - Србија побеђује! Подржавам нашег предсеника, СНС, подрзавам Србију овакву каква јесте - рекла је Марија Прохаска (24) из Зрењанина.
Како додаје младић из Новог Сада, путовао је три дана до Београда.
- Кренули смо у среду да бисмо подржали скуп, овде смо због слоге, да не удари брат на брата, Србин на Србина и да мир победи - додаје Мирослав Мирковић из Новог Сада.
Све о спектакуларном скупу можете пратити кликом ОВДЕ
Србија Данас/Курир