Čovek putovao TRI DANA da stigne u Beograd: "Ovde smo zbog sloge i mira - DA NE UDARI BRAT NA BRATA!"
Građani iz različitih krajeva Srbije okupili su se na skupu "Srbija, jedna porodica" u Beogradu.
27.06.2026.
16:42
Komentari (0)
Veliki broj građana se okupio danas u centru Beograda na veličanstvenom skupu pod sloganom "Srbija, jedna porodica", čiji program je bogat za svaki uzrast.
- Odavde se šalje najjača poruka - Srbija pobeđuje! Podržavam našeg predsenika, SNS, podrzavam Srbiju ovakvu kakva jeste - rekla je Marija Prohaska (24) iz Zrenjanina.
Kako dodaje mladić iz Novog Sada, putovao je tri dana do Beograda.
- Krenuli smo u sredu da bismo podržali skup, ovde smo zbog sloge, da ne udari brat na brata, Srbin na Srbina i da mir pobedi - dodaje Miroslav Mirković iz Novog Sada.
Sve o spektakularnom skupu možete pratiti klikom OVDE
Srbija Danas/Kurir