Огласили се из Студентског града: Нетачне информације о исељењу студената са Новог Београда због EXPO 2027: Све детаљно објаснили!
Из Студентског града саопштено је да нема исељења студената због EXPO 2027, већ само привременог премештања дела студената из крила Ф. У том простору биће смештени волонтери, а након изложбе капацитети ће бити модернизовани и враћени студентима
24.06.2026.
20:38
Коментари (0)