Скоро 200 Срба из свих крајева Косова и Метохије, упркос мећави, киши и снегу, кренуло је јуче рано ујуртру пешке за Београд, на пут дуг скоро 300 километара како би у суботу 12. априла присуствовали великом народном скупу у главном граду Србије.
Одбројавање је при крају: За мање од сат времена отвара се нова деоница Моравског коридора – Стижу краће време путовања и важне информације о наплати путарине