Сједињене Америчке Државе преместиле су најмање четири далекометна бомбардера Б-2 у базу "Дијего Гарсиа" у Индијском океану, што их доводи у домет Ирана и Јемена, наведено је у анализи сателитских снимака.
ЕКСКЛУЗИВНО ОТКРИВАМО! Програм и сатница сутрашњег великог скупа у Београду: Богат дечији програм, роботи и наступ највећих српских звезда - АЛИ НИ ТО НИЈЕ СВЕ