Сједињене Америчке Државе преместиле су најмање четири далекометна бомбардера Б-2 у базу "Дијего Гарсиа" у Индијском океану, што их доводи у домет Ирана и Јемена, наведено је у анализи сателитских снимака.
(ФОТО) Скочила са чамца и нестала без трага: Пријатељи нису приметили када тинејџерке више није било - покренута огромна потрага, породица очајнички моли за помоћ
"ОВО ЈЕ НОВА ИСТОРИЈА" Вучић показао мапу: "За кратко време изградили смо више ауто-путева и брзих саобраћајница него што је грађено током претходних деценија"
(ВИДЕО) "СЛОЖНО ЗА СРБИЈУ, ОДЛУЧНО ЗА НАШЕ ПОРОДИЦЕ, ЗАЈЕДНО ЗА БУДУЋНОСТ" Вучић објавио нови снимак уочи сутрашњег великог скупа: Сви у Београд 27. јуна!