Хаварија у центру Београда: Пукао главни цевовод, део града и даље без воде - Санација квара у току, огласио се "Водовод" (ФОТО)
Без воде Палилула и Стари град.
27.06.2026.
11:33
Коментари (0)
Због квара на магистралном цевоводу у Улици краљице Марије, испред Машинског факултета, без воде је део потрошача на општинама Палилула и Стари град, саопштили су ЈКП „Београдски водовод и канализација”.
Затварање воде је у току, а санација насталог квара започеће након његовог изоловања.
За највећи део потрошача, стабилизација водоснабдевања се очекује у току дана, истакли су надлежн
- Извињавамо се грађанима на нептријатности и молимо за разумавење до решавања настале ситуације - навели су ЈКП "Београдски водовод и канализација”.