Драгана и Тони први пут отворили карте након развода, испливао нови проблем: Бијелић никако не жели да се одрекне једне ствари
Након исповести Драгане Мирковић о краху 25-годишњег брака и бурне реакције Тонија Бијелића, пажња јавности поново је усмерена на питање поделе заједничке имовине.
Развод Драгане Мирковић и Тонија Бијелића већ месецима је једна од најпраћенијих тема на домаћој јавној сцени. Иако су званично ставили тачку на брак прошле године, њихова прича не престаје да интригира јавност, нарочито након последњих изјава које су поново отвориле бројна питања.
Према проценама сајта "Нет Worth Целебритиес", Драгана Мирковић важи за једну од најбогатијих јавних личности на Балкану, а њено богатство процењује се на око 100 милиона долара.
Током више од две деценије заједничког живота, Драгана и Тони изградили су импресивну пословну империју. У заједничкој имовини налазе се луксузни дворац у Бечу, бројне некретнине, али и пословни подухвати који годинама доносе значајне приходе.
Посебно се издвајају телевизија на чијем је челу Драгана Мирковић од 2005. године, као и компанија за продају луксузних аутомобила коју су развијали током претходне деценије.
Према наводима извора за домаће медије, управо тај посао могао би да представља највећи изазов када је реч о подели имовине.
- Фирма луксузних аутомобила може бити камен спотицања јер ње неће хтети нико да се одрекне. Уосталом то је највећи извор прихода ове породице - рекао је извор за Блиц.
У подкасту "Б-13" певачица је први пут детаљније говорила о разлозима због којих је одлучила да оконча брак.
- Нисам знала колико сам јака особа. Мислила сам да сам нежна. Јача сам него што сам мислила. То сам схватила пре 5 година. Схватила сам да сам срећнија сама са својом децом. Тако сам одлучила. Када ја оваква одлучим да прекинем неки однос људи морају да знају да је много велики разлог, јер ја сам толико трпељива. Превише волим људе и много опраштам, али кад ја одлучим да прекинем онда је дошло преко главе. Схватила сам колико сам стабилна и срећна жена - рекла је Драгана Мирковић у подкасту "Б-13", па наставила:
- То је било шокантно за мене било. Погрешни разлози су у питању у медијима, већи су разлози када је одлучим да прекинем, много су болнији разлози. Деца уз мене не сто посто, него милион. Ја сам уз њих својим животом. Имам срећу што уживам у малим стварима. Био је складан брака неко време. Поштујем оца своје деце и због своје деце никада нећу рећи једну реч лошу. То је за мене био тужан период, тежак моменат када сам схватила да то морам да урадим. Знаш ко ми је ту помогао? Марко и Мануела. Они су рекли: "Мама, хајде да идемо". Ја сам поднела захтев за развод брака - испричала је Драгана Мирковић.
Недуго након Драганине исповести, Тони Бијелић огласио се на друштвеним мрежама низом објава које су изазвале велику пажњу јавности.
- Није тај разлог... А, који је? Зна само Тони, а није то што су писали? А који је? - написао је у једном објави, па наставио:
- Срамота... Тони зна, али ћути, није битно - додао је.
- Где је та трудница? Колико си платила да ме пљују? Ааа, нема труднице, а ни бебе... Да, да тужан период јер нема ко да те да објасним. Доста је фолирања, срам те било, платила си да ме пљују - написао је Тони Бијелић и изнео оптужбе на рачун бивше жене.
Извор: Блиц