"Доста је фолирања, срам те било" Хитно оглашавање Тонија Бијелића након Драганине изјаве о разводу: "Колико си платила да ме пљују?"
Након што је Драгана Мирковић први пут отворено говорила о разводу и признала да су разлози за крај брака много болнији од онога што се писало у јавности, уследила је бурна реакција њеног бившег супруга Тонија Бијелића.
Певачица Драгана Мирковић недавно је у подкасту "Б-13" говорила о једном од најтежих периода у свом животу, разводу од Тонија Бијелића након 25 година брака.
Том приликом истакла је да су прави разлози краха њихове заједнице далеко озбиљнији од оних о којима се спекулисало у медијима.
- Нисам знала колико сам јака особа. Мислила сам да сам нежна. Јача сам него што сам мислила. То сам схватила пре 5 година. Схватила сам да сам срећнија сама са својом децом. Тако сам одлучила. Када ја оваква одлучим да прекинем неки однос људи морају да знају да је много велики разлог, јер ја сам толико трпељива. Превише волим људе и много опраштам, али кад ја одлучим да прекинем онда је дошло преко главе. Схватила сам колико сам стабилна и срећна жена - рекла је Драгана Мирковић у подкасту "Б-13".
Певачица је нагласила да јавност никада није сазнала праве разлоге развода, али да о томе не жели јавно да говори.
- То је било шокантно за мене било. Погрешни разлози су у питању у медијима, већи су разлози када је одлучим да прекинем, много су болнији разлози. Деца уз мене не сто посто, него милион. Ја сам уз њих својим животом. Имам срећу што уживам у малим стварима. Био је складан брака неко време. Поштујем оца своје деце и због своје деце никада нећу рећи једну реч лошу. То је за мене био тужан период, тежак моменат када сам схватила да то морам да урадим. Знаш ко ми је ту помогао? Марко и Мануела. Они су рекли: "Мама, хајде да идемо". Ја сам поднела захтев за развод брака, испричала је Драгана Мирковић, а на ову њену изјаву је реаговао и бивши муж Тони Бијелић и запрепастио јавност.
Недуго након емитовања интервјуа, Тони Бијелић огласио се на друштвеним мрежама низом објава које су многи протумачили као директан одговор бившој супрузи.
- Није тај разлог... а који је? Зна само Тони, а није то што су писали? а који је?, написао је у једном објави, па наставио.
Ту се није зауставио, већ је наставио са новим порукама.
- Срамота... Тони зна, али ћути, није битно, додао је.
Највише пажње изазвала је његова наредна објава у којој је изнео озбиљне оптужбе.
- Где је та трудница? Колико си платила да ме пљују??? Ааа, нема труднице, а ни бебе... Да, да тужан период јер нема ко да те да објасним. Доста је фолирања, срам те било, платила си да ме пљују, написао је Тони Бијелић и изнео страшне оптужбе на рачун бивше жене.