"Нисам јела 10 дана, само сам пила воду": Популарна српска певачица све запрепастила - ево због чега је ишла у Грчку
Цео процес је, каже, био у контролисаним условима.
Певачица Оља Бајрами слетела је данас на београдски аеродром "Никола Тесла", где је била видно расположена након повратка из Грчке.
Разлог њеног боравка у Грчкој био је, како наводи, десетодневни детокс организма током којег је спровела строги пост.
Оља каже да је цео процес био у контролисаним условима и да је реч о здравственом путу, а не о дијети.
- Била сам на неком гладовању, на посту у Грчкој 10 дана, а онда сам отишла до Немачке. Одрадила сам приватна славља и сад се враћам кући. Ово је био здравствени пут у Грчку - вели Оља.
Она је открила да је током детокса пила искључиво воду, што јој је, како каже, у почетку тешко пало.
- Отишла сам на детокс тела и ума и баш ми се свидело. Пријало ми је јако. Били смо у некој вили, одвојени, са другим људима. Само сам воду пила 10 дана. Било је феноменално. Прва три дана ми је било тешко, али то је било само психички. Поновила бих то. Ја сам отишла да урадим добар детокс тела.
Певачица је за Телеграф открила и да је током боравка делила собу са ПР менаџерком Новака Ђоковића, Александром.
- Не могу више да смршам, довољно сам. Сад идем прво на кафу и добар доручак. Нисам још стала на вагу, али се десило свашта. У соби сам спавала са ПР менаџерком Ђоковића, Александром, и она је исто гладовала. Заједно смо и појеле прву нашу храну. Могле смо још два дана сигурно да останемо - рекла је Оља Бајрами.