Драма пред свима: Гура је и вуче по спаваћој соби - Богиња покушала да их раздвоји, па извукла дебљи крај
У цик зоре хаос у "Елити".
Током ноћи Сандра Тодић наставила је да вређа и прозива Хану Дувњак, а потом и Нериа Ружањија.
Између њих стала је Тања Стијеља Богиња, а онда је дошло и до гурања.
- Хајде Хана причај мало о мами, шта сте радиле - викала је Сандра Хани.
- Па је л' тебе неко тера да причаш о својој породици? Они су муж и жена - покушавала је Богиња да смири ситуацију.
- Немој ти да се мешаш, шта се ти мешаш, хајде склони се. Нерио, треба код своје мајке да оде и дете исто код њега, он је добар дечко, а она није добра - рекла је Тодићка.
Сандра хтела да полије Нериа
- Они се воле. Је л' твој посао да вређаш овде? Сита те је послала овде, браниш Анели, кога браниш ти? Зар теби није био Лука фаворит - рекла је Тања.
- Сита је моја сестра, љуби те Сандра. Богиња испадаш за недељу дана - рекла је Тодићка.
- К*рво, ј*бем ти мајку у п*чку, идем сад да малтретирам Анели, јер ти нас овде малтретираш. Ј*бао сам ти бабу - викао је Нерио Тодићки.
Тодићка се затим залетела да полије Нериа, а Богиња је опет стала између њих.
- Мајку своју не волиш - питала је Тодићка.
- Не волим - рекао је Нерио.
Тодићка је потом кренула да гура и вуче Богињу, која није хтела да се склони између ње и Нера.