Рат до истребљења: Станија на најгори могући начин наудила Качавенди, али је онда Милена сасвим раскринкала
Није јој остала дужна.
У току емисије ''Номинације'' Дача Виријевић и Милена Качавенда имали прилике да чују мишљење цимерима о њима. Водитељка Ана Радуловић је дала реч Станији Добројевић.
- Дача је озбиљан коментатор са својих 20 година, воли преокрете и трачеве - почела је Станија.
У даху је наставила:
- Ја нисам по природи трачарица јер не волим оговарања, а кад ми приђе онда га зауставим да не буде клипова. Мени нико не треба да ме брани, ушла сам сама за себе и изаћићу сама са собом. Дачи хвала јер ми се увек нашао и кад никог није било ту. Качавенда бранила си ме од самог уласка, али лажно. Дозволила си себи да се обрукаш, али ја то нисам желела да потенцирам већ сам ти држала женску страну. Пукла си на глупост и прегазила ме, а видим да се смејеш подло кад ме вређају. Има нешто сурово у теби, а то си ти наказна. Шаљем Качавенду.
"Она је започела сукоб"
Реплицирала је Милена Качавенда:
- С обзиром на то да ја сукоб започела нисам - како сам се осећала, тако сам и радила. Она је започела сукоб, а ја сам је питала: ''Је л' ти мислиш овако и онако?''. Ја сам врло директна и сурова у одговорима, а она увек увија у целофан. Испоставило се да су њена тема Асмин и Маја, а Асмин је ту тему угасио и због тога је она ушла у сукоб са мном. Мислим да Станија све што ради, ради због пласмана и мислим да је синоћ постала свесна колико је испала глупа. Ја нисам љубоморна на чоколаде, - рекла је Милена.