"Кад манипулатор изгуби моћ..." Кристина Спалевић упутила јавну поруку Кристијану Голубовићу? "Неко ово треба да чује данас"
Бивша партнерка Кристијана Голубовића огласила се на друштвеним мрежама након тешког периода, тврдећи да је била изложена притисцима, увредама и интернет насиљу.
Кристина Спалевић поново је привукла пажњу јавности након што је на свом Инстаграм профилу поделила објаву која говори о понашању манипулатора, а многи су њене речи повезали са ситуацијом кроз коју пролази након раскида са Кристијаном Голубовићем.
Наиме, Кристина је поделила видео у којем се говори о томе како манипулатори реагују када изгубе контролу над особом.
Знаш ли шта се деси када манипулатор схвати да је над тобом заувек изгубио моћ?! Када схвати да његове сузе више не пале, да на његове уцене више не реагујеш и да његове лажи више не могу пробити твоје границе? Он неће одустати. Уместо тога, они ће променити бојно поље. Ако више не могу контролисати тебе, учиниће све што могу да контролишу оно што други људи мисле о теби - наводи се у објави коју је Кристина поделила.
Уз снимак је додала кратку, али јасну поруку:
- Какав је*ени шаблон. Неко ово треба да чује данас.
Она је раније, гостујући у једној емисији, отворено говорила о проблемима након раскида са Кристијаном Голубовићем, истичући да је последњих месеци много активнија на друштвеним мрежама јер жели да пружи подршку другим женама које пролазе кроз сличне ситуације.
- Данас више говорим због других жена него због себе, јер сам ја шест година ћутала и трпела. Тренутно је највећи извор интернет насиља према мени управо мој бивши партнер, кроз своје лајвове на ТикТоку и другим мрежама - рекла је Кристина.
Како је навела, након разлаза суочила се са бројним увредама на рачун њеног изгледа, мајчинства и приватног живота.
- Људи коментаришу моје мајчинство, изглед и приватни живот, ствари које нико себи не би смео да дозволи - истакла је Спалевић.
Кристина је открила и да је пријавила одређене ствари, тврдећи да је било озбиљних претњи.
- Пријавила сам га, претио је да ће објавити интимне снимке - навела је она.
Говорећи о коментарима које добија на друштвеним мрежама, Кристина је истакла да ју је изненадило ко најчешће оставља увредљиве поруке.
- Када погледам профиле људи који ме вређају, у великом броју случајева то су жене старије од 50 година. То су баке са унуцима на профилним фотографијама. Запитала сам се зашто је то тако и мислим да многе нису имале храбрости да живе живот какав су желеле, па данас осуђују друге жене које су донеле другачије одлуке - рекла је.
Посебно је говорила о периоду након њиховог разлаза, тврдећи да су тада увреде постале још интензивније.
- Први пут сам изашла без њега на концерт, снимак је имао неколико милиона прегледа, а његов коментар био је међу најистакнутијима. Извређао ме је човек са којим имам двоје деце. После тога су кренуле нове увреде и понижавања - испричала је Кристина.