Обезбеђење муњевито улетело: Асмин и Анели у новом жестоком рату, она урлала "Поново ме блати као мајку"
Њихови нерешени односи ће, сва је прилика, да остану такви до краја Елите 9.
У току емисије ''Претрес недеље'' водитељ Милан Милошевић дао је реч Асмину Дурџићу како би проговорио о Анели Ахмић.
- Асмине, како коментаришеш венчаницу? - упитао је Милан.
- Она као да је хтела да нам покаже како смо изгубили једну предивну младу и девојку. Мени ње некад буде жао јер је мајка мог детета, а имамо ситуацију да је Јањуш добио писмо да му девојка иде кући и она се смеје - рекао је Алибаба.
- Лажову један, срам те било. Насмејала сам се Милени на неку фору - рекла је Анели.
- Ја сам заљубљен у Мају и њу волим, никад је нећу оставити. Кад погледам другим очима, онда ћу је оставити. Анели је сморила с оном венчаницом, пропала фора. Она треба мени да каже шта жели са нашем дететом, ја ћу потписати папир и то је то. Она од тог дана на мене насрће пет пута откад сам рекао да ћу јој дати пуномоћје. Чему потреба ако сам јој већ дао пуномоћје? - рекао је Алибаба.
- Облатио си ми овде сестру, а ја увек реагујем. Маја је била коментатор моје и Јањушеве везе, а сад нешто прича Станији - рекла је Анели.
- Она сама за себе каже да је дете видела пет пута и то је као добра мајка? - рекао је Алибаба.
- Поново ме блати као мајку, а била сам му добра кад смо путовали заједно и остало. Објављивао је да сам била мајка, жена и краљица - рекла је Анели.
- Тад си била под мојом контролом. Она као добра мајка, ајде донеси ми три шоље од подршке са Нором сликом? - упитао је Алибаба.
- Ј*бем те у уста, м*доња мали и кепецу. Још три седмице и чекају те напољу - рекла је Анели.
- Колико имаш дуга у Сарајеву за порез? - упитао је Асмин. - Причај о венчаници, отишао си на мог оца - рекла је Анели.
Сукоб је био такав да је обезбеђење морало нон-стоп да раздваја "зараћене стране".