Учесници "Елите" су провели диван пролећни дан у дворишту играјући тимску игру у којој су били подељени у пет екипа, а победу је однела група Ана Николић, Урош, Сања, Марко, Ђоле и Ана Спасојевић, која је остварила најбоље време и освојила третмане у салону лепоте. Баки је дисквалификован из игре јер му је на крају пао балон.